Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1553
mod_vvisit_counterVčera1505
mod_vvisit_counterTenhle týden3058
mod_vvisit_counterMinulý týden11077
mod_vvisit_counterTento měsíc9855
mod_vvisit_counterMinulý měsíc47094
mod_vvisit_counterVše4836084

We have: 9 guests online
Vaše IP: 3.230.76.196
Dnes je: Dub 06, 2020

Reklama

    486na486
Home O nás Kde cvičíme
Kde cvičíme

Pro náš výcvik se snažíme najít ty nejvhodnější prostory, které vyhovují socializaci štěňátek, loveckému výcviku a dalším specializovaným cvičením.


U každého cvičení je vždy uvedené místo. Většinou to bývají tato místa:

Hájovna Mrákavy - lovecký výcvik

Kožova hora - norování

Restuarace U Čechů - teorie

 

 Externí prostory: na specializované výcviky docházíme do domluvených honiteb poblíž Prahy. Pro hodiny poslušnosti a další lekce, kde nepotřebujeme honitbu se scházíme na k tomu vhodných pozemcích. Vždy uvedeno u hodiny.


Další místa výcviku lze individuálně dohodnout.

V případě že neřídíte, není problém se domluvit na odvozu... napiště mejlíka.

 

Jak se na cvičení dostanete?


Hájovna Mrákavy

Nachází se asi 20 km od Prahy. Pojedete po karlovarské dálnici, sjedete na 16km na obec Velká Dobrá, dáte se na kruhové křižovatce vlevo, dojedete do obce Doksy a zde zabočíte doprava na obec Srby. Na lesní křižovatce (je zde stopka) se dáte opět doleva. Asi po 200m uvidíte po pravé straně stavení, zabočíte tam, kde končí dřevěný plot (je tam cedule zákaz vjezdu mimo vozidel LČR), pojedete rovně asi 100m a uvidíte starou stodolu a drátěný plot a patrový šedivý dům.

Prosíme pakrujte podél drátěného plotu, před stodolou či naším domem. Děkujeme.

marakavy

Kožova hora

Nachází se asi 20 km od Prahy. Pojedete po karlovarské dálnici, sjedete na 16km na obec Velká Dobrá, dáte se na kruhové křižovatce vpravo, vyjedete z obce a dojedete na další kruháč. Zde zatočíte vlevo a budete pokračovat rovně, vjedete do lesa a 3. lesní cestu zahnete doleva. Většinou zde bývá cedule NORA.

kozovka